• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawaj zakątki Skandynawii!

Odkryj piękno Ukrainy
Pomimo tego, że Ukraina jest naszym największym sąsiadem, to jednak pod względem turystycznym kraj ów wciąż nie został jeszcze przez nas dostatecznie poznany – o wiele częściej wybieramy się na południe Europy, podczas gdy tuż za naszą granicą znajduje się kraj mogący nam zaoferować całe mnóstwo rewelacyjnych rzeczy. Jeżeli więc szukamy dla siebie faktycznie ciekawego miejsca, to jak najbardziej warto nieco zainteresować się właśnie Ukrainą.
Do zdecydowanie najważniejszych miast w tym kraju może być zaliczony rzecz jasna położony w stosunkowo niewielkiej odległości od polskiej granicy Lwów, który przez całe wieki należał do naszego kraju – z tego też powodu obecnie możemy w nim podziwiać całe mnóstwo pozostałości po polskiej kulturze. Ukraina jest jednak tak rozległym państwem, że warto pojechać trochę dalej na wschód, gdyż także i tam możemy znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Doskonałym przykładem jest chociażby Kijów, który obecnie na pewno zalicza się do absolutnie najciekawszych stolic w całej Europie.
Jadąc na Ukrainę możemy zobaczyć tak wiele ciekawych atrakcji, że jedna wycieczka z pewnością nie wystarczy nam do całkowitego poznania tego wspaniałego kraju. Niemniej jednak warto bliżej się nią zainteresować, chociażby dlatego, że w jej zachodnich regionach znajdziemy całe mnóstwo pozostałości po polskiej kulturze, zatem będzie to dla nas doskonała lekcja historii.

1. Zobacz stronę

2. Tutaj

3. Przeglądaj

4. Kliknij tutaj

5. Dowiedz się więcej

Categories: Podróże

Comments are closed.